טיפים לתחזוקת השער האוטומטי שלך בקיץ

טיפים לתחזוקת השער האוטומטי שלך בקיץ

ימי שמש בהירים בישראל וסופות קיץ בשעות אחר הצהריים המאוחרות עלולים לגרום נזק משמעותי לשער האוטומטי של בתכם. בדיוק כמו כל דבר מכני, אנו ממליצים לבצע בדיקת שירות ותחזוקה שוטפת כל 12 חודשים בשער האוטומטי שלכם.

 

הצוות במערכות שער אוטומטיות שלנו יצר כמה טיפים לתחזוקה שיעזרו לך לשמור על הנכסים החשובים שלך ופועלים במצב שיא:

 

שמור על מסילות שער אוטומטיות מסודרות

שמור על האזור סביב מפעיל השער האוטומטי נקי מעלים ופסולת. בדומה לרכב שלך, השערים שלך ייראו במיטבם אם הוא נשטף באופן קבוע (אנא היזהר מלהרטיב את החיווט). כביסה שוטפת ושעווה מדי פעם בשערים ישאירו את המראה בתולי לאורך שנים.

 

יש ללטש ולשמן את השער האוטומטי באופן קבוע

כל החלקים הנעים דורשים שימון קבוע מכיוון שהם החלקים האחראיים על פעילות השערים החשמליים באופן אוטומטי. חיכוך והתנגדות פועלים כנגד החלקים הללו, וקלות הפעולה של השער, העלולה לגרום נזק לאורך זמן. נזק שנמנע בקלות עם מעט תשומת לב ותחזוקה שוטפים. זה קריטי כי המנוע של השער האוטומטי שלך מנוקה ומשומן באופן קבוע. זה יכול להיות יקר למדי לתקן או להחליף את מפעיל השער והמנוע האוטומטי שלך אם הם פגומים.

 

היזהר מזוחלים!

אחד החלקים המתעלמים ביותר מתחזוקת השער האוטומטי הוא הדברה כולל חרקים, מכרסמים וזוחלים. למרות שהם נראים לא מזיקים, אך לאור גודלם ואהבתם ללעיסת דברים, במיוחד חיווט, הם עלולים לגרום לכל מיני תקלות ברכיבים החשמליים של השער.

 

אפילו שבלול לכאורה לא מזיק יכול לגרום להרס; אם שביל הרפש שלו מגיע ללוח המעגל, הוא עלול לגרום להצטברות לחות וקצר חשמלי שעלול לגרום נזק רב למעגלים. מומלץ מאוד לרסס סביב מפעיל השער עם הדברה בחוץ כל 3 חודשים בין השירותים. אמנם זה עדיין יכול להיות רעיון טוב יותר לגרום לאיש מקצוע להדברה לבדוק את השער שלך פעם בשנה רק כדי להיות בטוח.

 

בהתחשב בשערים שלך תפקיד כה חשוב באבטחת ביתך מפני פולשים ובמתן שקט נפשי למשפחתך, מעט טיפול ותשומת לב בין השירותים עוברים דרך ארוכה, וישחקו תפקיד עצום בהגדלת תוחלת החיים של היחידה.

 

תחזוקה שוטפת של השער האוטומטי שלך היא המפתח לאריכות ימים ומניעה טובה יותר מריפוי, אך כאשר הדברים יוצאים מכלל שליטה, אנא התקשר למומחה.

סגירת תפריט