5 סוגים של ארנקים מובילים

5 סוגים של ארנקים מובילים

ישנם סוגים רבים של ארנקים. כאשר אנו קונים ארנק עור, אנחנו נוטים לחפש נוחות ופונקציונליות. הארנקים אמורים להקל עלינו למצוא את הכסף, התמונות, כרטיסי האשראי, כרטיסי החבר, כרטיסי הביקור וכו'. בדרך כלל, הגורם העיקרי בבחירת הארנק המתאים הוא הארגון, הפרקטיות וקלות הנגישות. למרות שהארנקים נמצאים בכיסים במשך רוב הזמן, הם עדיין יכולים להיות מסוגננים. הנה כמה סגנונות מובילים של ארנקים שאנשים קונים:

 

שאלנו, "איזה סוג ארנק עור אתה הכי אוהב?"

 

חמשת הארנקים הראשונים לגברים הם:

 

  1. ארנקים לגברים של Bifold – כ-22% מהגברים מסתובבים עם ארנק דו-כיווני והוא נחשב לארנק הפופולרי ביותר. ארנק דו-כיווני הוא סוג של ארנק שבו השטרות מתקפלים פעם אחת. כרטיסי אשראי וכרטיסי זיהוי עשויים להיות מאוחסנים בצורה אופקית או אנכית.

 

  1. מחזיקי כרטיסי אשראי – הסקר שלנו העלה כי 12% מהמבקרים שלנו נושאים ארנק שמיועד להחזקת כרטיסי אשראי. לדוגמה, גברים רבים יישאו ארנק של כרטיס אשראי עבור תעודת הזהות וכרטיסי האשראי שלהם ואז יתקעו מזומנים מקופלים בכיס Gusset. ארנק כרטיסי אשראי פופולרי.

 

  1. ארנקי Trifold – כ-11% מהגברים נושאים ארנק עם שני קפלים, שבו בדרך כלל שמורים כרטיסי אשראי בצורה אנכית.

 

  1. ארנקי רוכסן וארנקי קליפס כסף – ארנקי רוכסן נישאים על ידי כ-10% מהגברים והם בעלי עיצוב דו-כיווני עם תוספת ביטחון של סגירת רוכסן. ארנקי קליפס כסף הם סגנון פופולרי בשיעור של 10% עבור גברים שיש להם כמות מינימלית של דברים לסחוב בארנק.

 

  1. ארנק שרשרת – רבים אוהבים את המראה של שרשרת המשתלשלת בצד המכנסיים, אחרים נהנים מהביטחון שהם מספקים בכך שהם לא משאירים את הארנק מאחור. 5% מעדיפים לשאת ארנק שרשרת על פני כל ארנק אחר.
סגירת תפריט