האם תשלמו כדי לראות אנשים אחרים מטיילים? אלה האנשים שמקווים שכן

האם תשלמו כדי לראות אנשים אחרים מטיילים? אלה האנשים שמקווים שכן

מופע נסיעות קומי חדש ללא מעצורים נוקט בגישה חדשנית לגיוס כסף – ומבקש מכם לשלם.

 

כוכב אוקלנד דייז ווסטסייד, גלן לוי, ואיווט הארווי-סלטר מג'ונו ובן התאגדו כדי ליצור את התוכנית Global Misadventures – ניסיון הומוריסטי ומלא מעשי קונדס להמציא מחדש תוכניות מסע.

 

"האמצעים המסורתיים ליצירת טלוויזיה הפכו למגבילים למדי. אנחנו לא רוצים לאפות עוגות, להתחתן עם זרים או לשרוד באי עם ידוענים סוג ב'," אמרו חברי הצוות. "הבנו מוקדם מאוד, שכדי לשמור על השליטה בתכנים המצחיקים, נצטרך לגייס המון כסף דרך קיקסטארטר."

 

הזוג נפגש לפני כשבע שנים בעבודה על הסדרה השנייה, אוקלנד דייז. הם מצאו עצמם במצבים מטורפים בכל רחבי העולם, נוטעים את הזרעים להופעה.

 

הם אומרים שיצירת תוכנית משלהם פירושה שהם לא יצטרכו להתנצל על אף אחת מהבדיחות שלהם.

 

"נסיעות הן מסוכנות, מתישות ומרגשות. עם הנסיעות מגיעים קונפליקט, צחוק, שוחד ומחסור בנייר טואלט. אנחנו מתכוונים להראות לעולם את עצמו בחזרה, כולל יבלות והכל."

 

הם אומרים שהתומכים שלהם לא רק מקבלים מנה בריאה של קארמה טובה, הם גם מקבלים מגוון מתנות בכל נדבך, לאורך כל הדרך עד שהם הופכים למפיקים בכירים.

 

לפני שהם עולים על המפה הגלובלית, הזוג מתכוון לנסוע לאורך ניו זילנד לפרק הפיילוט שלהם, להיכנס להרפתקאות שובבות ככל יכולתם ולהראות לעולם את המדינה כפי שמעולם לא הוצגה בעבר. בהתחשב ברקע הפעלולי של לוי, הם מתכוונים לדחוף את הגבולות למה שהם יכולים לצלם.

 

הם יגידו כן לכל אתגר שניתן להם. הם מקווים שנטפליקס תגיד כן גם היא לפיילוט שלהם ואם אתם רוצים שהם באמת ידחפו את הגבולות, עברו ל-www.kickstarter.com, חפשו אחר Global Misadventures ותאפשרו להם להתחיל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט