מדוע אתם זקוקים לפרגולה?

מדוע אתם זקוקים לפרגולה?

פרגולה היא דרך פשוטה ונוחה להוסיף ערך ויופי לביתכם. מזג האוויר בישראל הוא חם מאוד בחודשי הקיץ, ולכן פרגולה היא הכרחית אם אתם נהנים לשבת בחוץ. אנו הישראלים אוהבים מנגל בקיץ, אך אנו גם יודעים שהשמש יכולה לגרום לנו לא לרצות לצאת מהבית. פרגולה מאפשרת לנו להמשיך להנות בחוץ עם אור השמש, אפילו כשהיא קופחת בשיאה. אין ספק שפרגולה מציעה הגנה מפני השמש החורכת.

 

הרחיבו את מרחב המחיה שלכם

פטיו או דק עשויים להיראות כאילו הם רק תוספת אסתטית לבית שלכם. אך על ידי הוספת פרגולה תלויה, אתם הופכים את השטח הפתוח ל"חדר חדש". אתם יכולים להשתמש בו לאירוח, כחלל יצירה פנים וחוץ, או אפילו למשרד ביתי. עם כמה אביזרים נוספים זה יכול להיות אזור בילוי יוצא דופן או אזור צ'יל אאוט. אנו מציעים תוספות אופציונליות כמו נורות LED, פסי חום, מעקות, תריסים חיצוניים ומסכי הצללה.

 

הפרגולות שלנו אינן רק חופות בסיסיות. יש לנו אפשרויות פרגולה הכוללות בידוד, עם קירוי פלדה על המשטח העליון ותקרה בחלק התחתון. חומרי קירוי פוליקרבונט שאנו עובדים איתם כוללים פילטרים לאינפרא אדום, כך שהם מאפשרים יותר אור תוך הרחקת החום. זה שומר על האזור המוצל שלכם קריר ובהיר יותר, וממלא את החלל שלכם באור טבעי.

 

פרטיות

אף אחד לא אוהב שכנה חטטנית ופרגולה היא דרך טובה להגביר את הפרטיות שלכם. אתם יכולים לבחור בין גגון 8 מ"מ פוליקרבונט, גגות אלפרסקו מבודדים משולשים, גגות קיר צבעוניים או מערכת גג נפתחת, ואז להשלים את האזור עם תריסים או מסכי הצללה. כל אלה תוחמים את החלל שלכם לחדר מבודד חלקית, ומציעים פרטיות נחוצה מבלי להגביל את האוורור. האוויר עדיין זורם בחופשיות.

 

אתם יכולים להפוך את הפרגולה ליעילה עוד יותר על ידי שילובה עם אריחי גג. האריחים מכסים על הקטעים החשופים בין קורות הפרגולה לגג הבית שלכם, ויוצרים קירוי עם הגנה מושלמת.

 

הגדילו את אבטחת הבית שלכם

הביטחון והבטיחות של בתינו ומשפחתנו הם תמיד דאגה עיקרית. לפעמים אנו דואגים לרהיטים, לכלים ולצעצועים שלנו בחצר הבית. בין אם זה ציוד הגינון שלכם, הילדים שמשחקים בחצר האחורית או שאתם דואגים שמישהו יסטה לחצר שלכם ויראה (או ייקח) דברים, הפרגולות שלנו מגיעות עם שערים ומנגנוני גלילה אופציונליים המותאמים אישית עבור התריסים שלכם בחוץ. מנגנונים אלה יעלו את רמת הבטיחות שלכם.

 

מבחינה אסתטית, העיצובים החיצוניים שלנו מחמיאים ומושכים. עבור גג הפרגולה שלכם, אתם יכולים לבחור גג שטוח עם זוית קל או אפשרויות אחרות לתוספת גובה וזרימת אוויר מוגברת.

 

לעיצוב חלל המגורים החלומי שלכם בחוץ עוד היום, התקשרו אלינו או השאירו את פרטיכם בדף יצירת הקשר שלנו או בקרו האתר שלנו https://www.alum-haifa.co.il/

סגירת תפריט