דרכים לא שגרתיות למצוא קופונים והנחות

דרכים לא שגרתיות למצוא קופונים והנחות

ישנן דרכים רבות ושונות למצוא חסכון נוסף כמעט בכל הדברים שאנו קונים או בשירותים בהם אנו משתמשים. חלק מהדרכים נפוצות יותר מאחרות, למשל, באמצעות קופונים מקוצצים או מודפסים כדי להוזיל מחירים על מזון. שימוש בקודי קופון מקוונים הוא גם דרך נפוצה לקונים ברשת לחסוך ברכישות.

 

ישנן גם דרכים נפוצות בהן אנו מוצאים את החיסכון הנוסף. רוב כולם יודעים שניתן למצוא קופונים בעיתונים, במגזינים ובאינטרנט. קונים מקוונים פונים לאתרים הידועים כמצטברים בקופונים. קונים ניידים משתמשים באפליקציות קופונים. אבל מה קורה כשאנחנו לא מוצאים קופון או דרך לקבל הנחה? התשובה תלויה בכמה אתה רוצה לחסוך כסף.

 

יש אנשים שמוותרים על חיפוש קופון לאחר כמה ניסיונות כושלים למצוא אותו. אחרים מעדיפים למצות כל דרך אפשרית למצוא חיסכון. עבור האתרים העליונים שאינם נותנים, הנה כמה דרכים יצירתיות למצוא קופונים לאמזון 2020.

 

תגמולי כרטיסי אשראי

מעולם לא היה זמן בו כל כך הרבה חברות כרטיסי אשראי מציעות תוכניות תגמולים מדהימות למדי, אבל זה מדהים רק אם אתה עובד על זה ולא נותן לכרטיסים לעבוד בשבילך. כדי להשתתף בניסיון לצאת כלכלית לקראת המשחק על ידי קצירת הפירות שבשימוש בכרטיסי האשראי שלך צריך שליטה עצמית רבה. יש רק טריק אמיתי אחד למשחק, והוא שעליך לשלם את יתרת כרטיסי האשראי בכל חודש. אם יש לך שליטה מסוג זה על ההוצאות שלך, תוכל להפוך את ההוצאות שלך לרווח.

 

בחר את הכרטיס המתאים על בסיס ההוצאות שלך. השווה תוכניות. הימנע מעמלות שנתיות. קרא את האותיות הקטנות.

דע את הסכום המדויק שתוכל לשים על כרטיס האשראי שלך מדי חודש על ידי יצירת תקציב. זכור, זה עובד רק אם אתה משלם את הכרטיסים שלך בכל חודש.

עקוב מקרוב אחר חיובי כרטיסי האשראי שלך לאורך כל החודש כדי לוודא שאתה לא מוציא יתר על המידה.

כשאתה מחייב רכישה או הוצאה, תחסיר אותה מיד מחשבון הבדיקה שלך.

הימנע מהמתנה עד שתהיה קרוב לתאריך היעד לתשלומים בכרטיסי האשראי שלך. במקום זאת, קבע יום ספציפי לשליחת תשלום המכסה את כל החיובים שצברת במהלך השבוע. בדרך זו לעולם לא תיפלו בפח דמי תשלום מאוחרים וחיובי ריבית.

שקול להשתמש בכרטיס ייעודי להוצאות גדולות שייקח יותר מחודש כדי לשלם, אך הקפד לכלול את מה שאתה משלם בתקציב החודשי שלך.

אם אתה מתחיל לאבד את המסלול, הפסק לחייב והעריך את הכספים שלך. החזירו לעצמכם שליטה מלאה לפני שתתחילו שוב.

 

הרווח כסף במזומן כאשר אתה קונה אתרי קאשבק מחזירים לך כסף על בסיס הרכישות שלך. לדוגמא, אם אתה רוצה סוודר שראית ב- Macys.com, תשלם את מחיר הכרטיס המופיע באתר של מייסי, או תיכנס לאתר cashback שבו תשלם את מחיר הכרטיס, ואז תקבל 5 אחוז בחזרה. אמנם זה אולי לא נשמע כמו סכום חיסכון אדיר אם אתה מסתכל לעשות את זה רק פעם אחת, אבל במשך שנה זה יכול להסתכם, במיוחד אם אתה מצמיד אותו לאסטרטגיות חיסכון אחרות.

 

כיצד פועלים אתרי החזר כספי?

אתרי החזר כספי מבצעים עמלות מכל רכישה שבוצעה דרך האתר. לאחר מכן הקונים מקבלים אחוז קטן מהכמות ששילמו.

 

אם תחליט לנסות אתרי כסף בחזרה במזומן, הקפד להסתכל במאמר שלנו דרכים חכמות לשימוש באתרי החזר כספי. אם אתה קונה מקוון תכוף, כדאי לך לברר כיצד להשתמש באסטרטגיית קופונים מקוונים.

 

סגירת תפריט