You are currently viewing היתרונות של שתיית יין

היתרונות של שתיית יין

במשך מאות שנים, יין היה חלק בלתי נפרד מהחברה שלנו, מטקסים דתיים וכלה בעניינים חברתיים, יין הוא משקה נרחב ונפוץ. לאורך השנים המדע הוכיח כי משקה משובח זה הוא לא רק מיץ ענבים מותסס, הוא יכול למעשה לעזור לנו לשפר את בריאותנו. כוס יין ביום, מרחיקה את הרופא! אם זה לא הפתגם, זה אמור להיות! יין, כששותים אותו במידה, זה ממש טוב בשבילכם! אף אחד לא צריך סיבה לשתות יין אבל הידיעה שזה בעצם טוב בשבילך היא תמיד סיבה טובה לשתות! אז הנה עשר סיבות טובות לשתות יין בתדירות גבוהה יותר!

 

  1. זה ארוז בנוגדי חמצון

עליכם לשתות 7 כוסות מיץ תפוזים או 20 כוסות מיץ תפוחים על מנת לקבל אותה כמות של נוגדי חמצון בכוס יין. נוגדי חמצון ביין אדום המכונה פוליפנולים מסייעים בהגנה על רירית כלי הדם בלבכם. למרבה הצער, יינות לבנים אינם מספקים הרבה נוגדי חמצון ולכן, כדי לקבל את נוגדי החמצון היומיים שלך אתה צריך לשתות יין אדום.

נוגדי חמצון הם חומרים מזינים המסייעים להילחם בנזקים סביבתיים שאנו נחשפים אליהם מדי יום. כשאנחנו צורכים נוגדי חמצון הם עוזרים לשמור על בריאות התאים בגופנו ומאטים את תהליך ההזדקנות.

 

  1. מפחית את הסיכון לדיכאון

אתה בטח חושב שזה ברור מאליו כי מי לא שמח כששותה יין? מזל שלכולנו, מחקרים שנעשו על אנשים בגיל העמידה וקשישים ששותים כמויות מתונות של אלכוהול מדי יום מונעים דיכאון. אז, המשיכו לחייך ולשתות!

 

  1. מפחית כולסטרול רע

ביי, ביי, כולסטרול רע! שוב נראה שיינות אדומים הם המפתח לבריאות טובה. על פי מחקר, ענבי האדום עשירים בסגנון Tempranillo, המשמשים לייצור זנים מסוימים של יינות אדומים, מורידים את הכולסטרול הרע.

 

  1. שומר על ליבך חזק

ליין יש מקום מיוחד בליבנו, אנו מתכוונים לכך באופן מילולי ופיגורטיבי! פוליפנולים, נוגדי החמצון ביין אדום, מונעים קרישה לא רצויה על ידי שמירה על כלי הדם גמישים. יש לזכור כי שתייה מרובה תגרום לאפקט הפוך ותזיק ללב.

 

  1. מווסת את רמת הסוכר בדם

רזברטרול, שנמצא באופן טבעי בעור ענבים, שולט ברמות הסוכר בדם בקרב חולי סוכרת. הוא גם שולט ברמות הכולסטרול ולחץ הדם הסיסטולי.

 

  1. עזור לזיכרון שלך

אם אי פעם הנחת את כוס היין שלך ושכחת היכן מיקמת אותה, אז עליך לשתות עוד יין! על פי מחקרים, רזברטרול שנמצא ביינות אדומים מעכב את יצירת חלבון בטא עמילואיד, מרכיב מרכזי ברובד המוח של אנשים הסובלים מאלצהיימר.

 

  1. לא תחלה באותה תדירות

כולנו מנסים להישאר בריאים ככל האפשר בימינו ומי ידע שיין יהיה חלק משגרה שנלחמת במחלות? נוגדי חמצון ביין אדום עוזרים לחיזוק הגוף ומערכת החיסון.

 

  1. ניהול משקל

יתכן שלא תורידו כמות משמעותית של משקל, אך תרכובת הפיקיאטנול, שהוסבה מתרכובת הרזברטרול המצויה בקליפות ענבים מסוימות, מהדקת את קולטני האינסולין של תאי השומן החוסמים את המסלולים הנדרשים לצמיחת תאי שומן לא בשלים. זה עוזר למנוע מגופך עלייה מוגזמת במשקל ומסייע לך לנהל את המשקל שלך.

 

  1. מפחית את הסיכון לסרטן

שוב, תרכובת הרזברטרול שנמצאה בקליפות ענבים שימשה לתאי סרטן אנושיים ונמצאה כמפריעה לפעולה המרכזית של חלבון המסייע לסרטן. זו דוגמה מצוינת לאופן שבו יין, כאשר הוא נצרך באופן מתון, יכול להוות עזרה בריאותית חזקה.

 

  1. הם כלי עיכול

מי לא אוהב מעט יין בארוחה שלו? מסתבר, יין הוא הרבה יותר ממשקה מהנה. יינות אדומים הם אנטיבקטריאליים באופן טבעי, המאפשרים לו לטפל בגירוי בקיבה ובהפרעות עיכול אחרות.

 

למידע נוסף היכנסו לאתר https://next2wine.co.il/