סוככים: עובדות שכדאי לדעת

סוככים: עובדות שכדאי לדעת

מבני צל מגיעים בצורות, גדלים וסוגים שונים. המבנה הנפוץ ביותר וכנראה אחד הסוגים העתיקים ביותר הוא הסוכך. בבנייה הפשוטה ביותר, סוכך הוא פיסת בד שמוחזקת על ידי מסגרת המשמשת כדי לספק צל. אבל, יש כמה עובדות על סוככים שכדאי לכם לדעת, במיוחד אם אתם שוקלים להתקין אחד בעסק או בבית שלכם.

 

הנה רשימה מהירה של כמה עובדות מועילות על סוככים שחברת https://www.alum-haifa.co.il/ ריכזה עבורכם:

 

  • סוגים שונים: סוככים מגיעים בסוגים שונים כולל, אך לא רק, סוככי זרועות, סוככים קבועים וסוככים זמניים.
  • מסגרות שונות: מסגרות סוכך מגיעות בסוגים שונים כולל פלדה, אלומיניום, עץ ואפילו פלסטיק קשיח.
  • בדים מיוחדים: בד הסוכך הוא מיוחד ומעוצב עם מספר תכונות שכוללות התנגדות לעובש וטחב, עמידות בפני קרעים, קרני UV ועוד (בדקו עם מתקין הסוככים שלכם לגבי מגוון הבדים השונים שממנו אתם יכולים לבחור).
  • עמידות בפני קרינת UV: זוהי איכות חשובה לסוכך זרועות; הגנה מפני קרני השמש היא חיונית ויכולה לעזור לשמור על הלקוחות או המשפחה שלכם מפני נזקי עור.
  • הרחבת האזור החיצוני שלכם: סוככים מרחיבים את פינת האוכל בחוץ ואת מספר המושבים, מה שמניב עוד הכנסות. סוככים מרחיבים גם אזורי טרקלין בחצרות אחוריות ובמקומות כמו מלונות, חנויות ועסקים אחרים.
  • החלפת בדים: בד הסוכך שלכם ניתן להחלפה. למעשה, בעלי סוככים רבים אינם מבינים שהם לא צריכים להחליף את כל הסוכך אם המסגרת עדיין במצב טוב (שאלו את מתקין הסוככים שלכם לגבי החלפת בדים ובקשו ממנו לבדוק את מבנה הצל שלכם כדי לראות אם אתם יכולים לבחור באפשרות הזו).
  • שינויים: ניתן לשנות סוככים באמצעות מסכי ירידה, וילונות חיצוניים ומארזים ליצירת חלל חיצוני עבור סועדים או עבור משפחתכם.

 

סוככים היו קיימים מאז ימי מצרים העתיקה, והם שימשו עבור צל וסיפקו הקלה מהשמש המדברית הקשה. מאז, סוככים התפתחו והיום כוללים צבעים, צורות, סגנונות וגדלים שונים שתוכלו לבחור מהם. אתם יכולים אפילו להנדס במיוחד סוכך שיתאים לטעמכם.

 

עכשיו כשאתם יודעים עוד קצת על סוככים, דברו עם איש המקצוע המקומי שלכם על התקנת אחד כזה. למידע נוסף על סוככים, אל תהססו לפנות אלינו.

סגירת תפריט