מגאסון של פעם – קונסולת רטרו שתעביר לכם את הבידוד בכיף

מגאסון של פעם – קונסולת רטרו שתעביר לכם את הבידוד בכיף

קונסולת המשחקים הרצינית ביותר של שנות ה-80 חוזרת בענק, אך השאלה הנשאלת ביותר לגבי מגאסון היא: "מה זה מגאסון?"

אז ככה: מגאסון היא קונסולת המשחקים ששייכת ל"עלייה הראשונה" של הקונסולות, והיא כללה משחקים כמו מריו, צבי הנינג'ה, דונקי קינג ועוד מאות משחקים. החלק הכי מעניין הוא שמחירה של הקונסולה ירד במהלך השנים, והיום אפשר להשיג מגאסון עם 600 משחקים במחיר של עכבר למחשב!

כמו שכולנו יודעים, הקורונה הפכה את הימים למדכאים, אפורים וחסרי מעש. אחרי שסיימנו לצפות בכל התכנים שאנחנו אוהבים בנטפליקס פעמיים, המוח מחפש גירוי חדש וענייני שיאתגר אותנו. במקום להיות עסוקים באינסטגרם ובפייסבוק, לקרוא שוב על מצב הממשלה או הקורונה ולהיכנס ללופ מחשבתי שקשה לצאת ממנו, מסתבר שהפתרון היה פה כבר שנים טובות, ליתר דיוק, 40.

הגרפיקה של מגאסון היא 8 bit מה שאומר שהמשחקים עצמם נראים מאוד פשוטים, הגרפיקה לא עמוסה ומכבידה על העיניים, וחוויית המשחק היא שמקלה עלינו בצורה משמעותית. מגאסון חביב גם על אלו שאוהבים פריטי אספנות, אך גם לאלה שמחפשים תעסוקה קלילה ונחמדה לימי הבידוד בזמן הקורונה, מבלי לצאת מגדרם ולבזבז המון כסף על תעסוקה זמנית.

המשחקים במגאסון, שאינם המשחקים המורכבים והגדולים שיש היום, הם כנראה בדיוק מה שאנחנו צריכים. רמת הקושי של המשחקים האלו לא תגרום לכם למרוט את השערות, אך היא טובה מאוד למי שמרגיש צורך למצוא את עצמו מחדש. מאות המשחקים, חלקם מאתגרים יותר וחלקם פחות, יגרמו לכם לחזור לנשכחות הילדות הנוסטלגית והפשוטה ולהנות מחוויית המשחק מחדש במחיר מצחיק.

מגאסון מתחברת לכל מסך עם כבל HDMI והאיכות לא רעה בכלל. הקונסולה הנוסטלגית הזו מגיעה עם שני שלטים בקונספט רטרו מעניין, שמתאים במיוחד לחובבי הז'אנר ויכול לתפוס אתכם לכמה שעות טובות אם לא תשימו לב.

המשחקים מעניינים ותמיד אפשר להחליף ממשחק למשחק מתוך 600 המשחקים שקיימים בקונסולה, אפשר להעביר אותה בקלות מהסלון לחדר, או לקחת אותה להורים בשביל לתת לילדים לשחק.

האטרקציה הנהדרת הזאת תסחוף אתכם בקלות לעולם המשחקים הישנים שאהבנו, למרות שבפעם האחרונה ששיחקנו במשחקים מן הסוג הזה היתה במשחקיה בקניון. זו הזדמנות נהדרת לקבל את חווית המשחק המלאה ולהנות מזמן איכות משפחתי נוסטלגי. אם אתם הורים, תוכלו לשחק עם הילדים ולהנות ביחד.

ההמלצה שלי למשחק טוב היא סטריט פייטר. תהנו!

סגירת תפריט