5 סיבות מדוע כדאי לכם לנסות להשתמש באביזרי מין עם בן זוג

5 סיבות מדוע כדאי לכם לנסות להשתמש באביזרי מין עם בן זוג

הייתה תקופה בחיים שלי שלא השתמשתי באביזרי מין – לא לבדי ולא עם בן זוג.

 

הייתי אז צעירה, וכל כך לא נבונה. 

 

עכשיו אני מנסה להשתמש בצעצועי מין מדי פעם, עם בן זוג כשאני יכולה, ותרשו לי לומר לכם: פעולה זו היא לעיתים קרובות תענוג אמיתי.

 

הנה כמה סיבות שכדאי לשקול להכניס צעצועי מין עם בן / בת הזוג, אם אתה כבר לא חי את חיי המין הטובים ביותר שלך. (ואם אינך משתמש בצעצועים, כנראה שאתה לא, אם להיות כנה.)

 

קניות עבורם יחד פותחים שיחה.

יתכן שלא תדע הכל על ההעדפות המיניות של בן זוגך, כי יתכן שהם הרגישו מעט לא בנוח להזכיר אותם או שמעולם לא התמרצו לעשות זאת.

 

קניות יחד עם צעצועי מין עוזרים לפתוח את השיחה על מה שהם אוהבים או שתמיד היו סקרנים לגביהם, ואיך זה יתגשם. וכמובן שזה הולך לשני הכיוונים. אם אתם עושים קניות ביחד, באמת תשמרו על זה ובחרו דברים שאתם חושבים ששניכם יאהבו, כמו גם צעצועים המסקרנים בהתחלה את אחד משניכם. ככל שתשתמש בהם השיחה תמשיך להיות פתוחה יותר.

 

בעיקרון, אבזרי מין הם כמו שוברי קרח בפועל.

 

אתה צריך לנסות משהו חדש.

ככל שאתם ביחד יותר, לכאורה חשוב לנסות דברים חדשים יחד. זו דרך נהדרת לשמור על דברים רעננים וסקסיים.

 

אני ממליץ במיוחד לקרוא למגוון צעצועי המין מהספסל האמתי אם אי פעם אתה ובן / בת הזוג שלך ימצאו את עצמך במשבר מיני. הם יכולים להמציא דברים מחדש לשני הצדדים, ולהחזיר אותך לסוג התדר וההתרגשות המינית שחווית במהלך "תקופת ירח הדבש", אני בטוח שאתה זוכר כל כך בחיבה.

 

ומי לא היה נכנס לזה?

 

הם מספקים את הסקרנות.

אם לא השתמשת באביזרי מין עם בן זוג ואתה קורא את זה, אני מניח שבטוח להניח שאתה תוהה איך זה יהיה די הרבה זמן. ואם לא תקדימו לנסות אחד או כמה, תמיד תהיתם מה פספסת, נכון?

 

הם עושים מה שאתה לא יכול.

זה גרם לי להרגיש נורא כשאני לא יכול לגרום לאורגזמה לבת זוגתי בזמן קיום יחסי מין. אולי רציתי שבן זוגי יהנה מסקס באותה מידה (או יותר ממני). אולי זה האגו השברירי שלי. אני לא יודע. זה כנראה שילוב של שניהם. אבל במקרה כזה, צעצוע מין עשה את מה שלא יכולתי והשיג את מטרת הסיום. זה הוריד ממני הרבה לחץ, ובסופו של דבר שנינו היינו מרוצים. וסיפוק הדדי הוא קריטי לחלוטין לחיי המין של כל זוג.

 

חיי המין שלך תמיד יכולים להיות טובים יותר.

צעצועי מין יכולים לשפר את חיי המין שלך. כל הזמן יש משהו חדש לגלות שאחד מכם או שניכם באמת יאהבו (ועוד לא ניסיתם), היי – עליכם להרגיש חופשיים להמשיך לרדוף אחר האושר הזה.

סגירת תפריט